Junta Directiva

COMISSIÓ EXECUTIVA

Amador Codina (Navarcles) Joan Piqué (Cervera)
President Vicepresident, màrqueting
president@gegants.cat vicepresident@gegants.cat
marketing@gegants.cat
Rosa Simeón (Malgrat de Mar) Ramon Pijuán (La Llacuna)
Secretària i protocol Tresorer
secretaria@gegants.cat
protocol@gegants.cat
tresorer@gegants.cat
Robert Quirantes (Parets del Vallès)
Àngel Berengueras (Sant Fruitós de Bages)
Adjunt a presidència, imatgeria, botiga, i encarregat del Cos de monitors de gegants Vocal de finances i revista
finances@gegants.cat

revista@gegants.cat

adjuntpresidencia@gegants.cat
imatgeria@gegants.cat

capgrossos@gegants.cat

botiga@gegants.cat

monitors.gegants@gegants.cat


Paqui Capellades (Sant Vicenç dels Horts)
Gerard Picó (Valls)
Vocal de patrimoni i material Vocal de comunicacions, web i Ens
patrimoni@gegants.cat
material@gegants.cat
comunicacions@gegants.cat

Maria Carme Escriche (Terrassa)
Vocal de música, Fira del Món Geganter i colles sense vocalia
musica@gegants.cat
vocalies@gegants.cat

firamongeganter@gegants.cat

 

VOCALS TERRITORIALS

José Luis Guijarro (La Llacuna)
Vocal de l’Anoia

anoia@gegants.cat

Jaume Roca (Moià)
Vocal del Bages-Berguedà

bages.bergueda@gegants.cat

Guillermo López (Cervelló)
Vocal del Baix Llobregat

baixllobregat@gegants.cat

  Pau Navarro (Sagrada Família de Barcelona)
Vocal de Barcelona Ciutat

barcelona@gegants.cat

Carme Pérez (L’Escala)
Vocal de l’Empordà-Garrotxa

emporda@gegants.cat


Jordi Riera (Cassà de la Selva)
Vocal del Gironès-Pla de l’Estany

girones.plaestany@gegants.cat

Joan Miquel Puigserver (Campos)
Vocal de les Illes Balears

illesbalears@gegants.cat

  Joan Casanovas (Hostalric)
Vocal de la Selva

laselva@gegants.cat

Lupe Pérez (La Seu d’Urgell)
Vocal de Lleidatanes-Pirineus
l

lleidatanes.andorra@gegants.cat

  Joan Burjons (Pineda de Mar)
Vocal del Maresme

maresme@gegants.cat

Miquel Carrasco (Centelles)
Vocal d’Osona-Ripollès

osona@gegants.cat

Francesc Jené (Sant Llorenç d’Hortons)
Vocal del Penedès-Garraf

penedes.garraf@gegants.cat

Jordi Beltran (Vinaròs)
Vocal de les Terres de l’Ebre

ebre@gegants.cat

Adrián Soriano (Lleida)
Vocal de les Terres de Lleida

terresdelleida@gegants.cat

Jordi Vilà (Sant Feliu de Codines)
Vocal del Vallès

valles@gegants.cat

Maria Carme Escriche (Terrassa)
Vocal dels territoris sense vocalia (Camp de Tarragona)

vocalies@gegants.cat

COL·LABORADORS

Administratiu:
Joan-Miquel Merino – Rubí
administratiu@gegants.cat

Arxiu:
Lluís Ardèvol – Badalona
arxiu@gegants.cat

Ens de Comunicació:
Santi Riba – Sant Joan Despí
ens@gegants.cat